שובו אל האוצרות שלכם

איך אפשר בכלל לחזור?

לקח לי הרבה זמן לרצות לחזור לעשייה בסטודיו. כששאלתי את עצמי איך חוזרים לשיווק בתקופה כזו בכלל? הבנתי שקודם כל בטאקט – הקצב השתנה, סדקי העדיפויות השתנו. שום פוסט לא יתחיל במילים "דווקא עכשיו". 

אחרי שמחת תורה כלום לא עניין אותי חוץ מהילדים, המשפחה, החברים והעם. הכל הפך לחסר משמעות. על העסק בכלל לא חשבתי. נעם גויס מיד ואני התגייסתי לבית – להיות אמא טובה לילדים שהרגישו איך הקרקע נשמטת וזקוקים לכמה שיותר יציבות. 

כשהרגשתי מוכנה לחזור לעיצוב ולעשיה העסקית, חזרתי קודם כל אל המתנות שלי: הערכים שמובילים את העשייה, ה-למה שמניע  אותי, לרצות להביא טוב לעולם בכלים שקיבלתי. וכשפועלים ממקום של ערך, שיווק הוא כבר לא שיווק, אלא דיבור אמיתי בו אנחנו משתפים את העולם בטוב שלנו.

איך מוצאים את הערכים שלנו?

הנה כמה דרכים שעוזרות לי לך לזקק את הערכים שלי, אני מאמינה שיוכלו לעזור גם לך:

  1. תכתבו לעצמכם בכתיבה חופשית מה החלום שלכם בעסק (ולא – להרוויח כסף זו לא תשובה) גלו מה חשוב לך לשנות בעולם או אצל אנשים, ותתארו איך העשייה בעסק מאפשרת ליצור את השינוי הזה.
  2. מצורפת פה רשימת ערכים – סמנו אינטואיטיבית מהם הערכים הכי משמעותיים ובולטים בעסק שלכם, אלו שהם את אבני היסוד של העשייה שלכם.
  3. חפשי המלצות של לקוחות, תסמני שם במילים שלהם מה הם קיבלו ממך – תראי שזה הרב  מעבר לשירות הספציפי שנתתם.

שובו אל האוצרות שלכם

רבי נחמן אומר "חדלו עוד להיות עניים. שובו אל האוצרות שלכם והיו משתמשים באוצרות שלכם", 
יש לנו אוצרות חבויים, יש לנו כוחות וכישרונות, לא צריך לחפש החוצה ורחוק את המניע לעשיה שלנו, רק להתבונן פנימה ולפעול משם, מהמקום האמיתי שלנו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות